آشنایی با نحوه کارکرد دستگاه های بیسیم و شناخت شرکت های فروش بیسیم

آشنایی با نحوه کارکرد دستگاه های بیسیم و شناخت شرکت های فروش بیسیم

همانطور که ذهن شما با سرعت بسیار زیادی رو به رشد است، تکنولوژی هم روز به روز در حال پیشرفت بوده و به سوی موفقیت های باور نکردنی در مسیر آسایش انسان حرکت می کند، فناوری های تلفن همراه هم با همین سرعت در حال حرکت به جلو و پیشرفت هستند. اما تلفن‌های همراه همچنان فانتزی بوده و نیاز به مکمل های زیادی دارند، آنها بدون شبکه ای از برجهای سلولی مجاور کاملاً درمانده هستند. اما، بیسیم ها چطور؟ این رادیوهای قدیمی باعث می شوند ارتباطات بی سیم با برد کوتاه در مکانهایی که تلفن های همراه هم درمانده هستند، امکان پذیر شود.

دستگاه های بیسیم چگونه کار می کنند؟

Walkie-talkies، بیسیم های کوچک در اندازه ایست که به راحتی در دست جا شده و امکان استفاده در هر مکانی از آنها مهیاست. شباهت زیادی به گوشی های موبایل داشته و با بدنه ای که شامل میکروفون و بلندگو و همچنین آنتن است، به نظر می رسد یک گوشی موبایل در دست گرفته اید. با وجود این، برخلاف تلفن، بلندگو و میکروفون یک دستگاه پخش کننده بیسیم درست در کنار یکدیگر قرار گرفته است و بلندگو بسیار صدای بلندی دارد، به طوری که هرکسی در نزدیکی شما باشد می‌تواند مکالمه را دنبال کند.
بیسیم ها نیروی شان را از باتری تامین می کند و می توانند پیام های رادیویی ارسال و دریافت کنند. آنها یک کانال دوتایی دارند، که نشان می دهد تنها یک دستگاه پخش کننده صدا در یک کانال می تواند یک بار سیگنال را منتقل کند و بسیاری از بیسیم های رادیویی می توانند همان سیگنال را دریافت کنند، به عبارت دیگر، برخلاف تلفن شما که در آن هر دو طرف می توانند مکالمه را با جریان بی وقفه صدا انتقال دهند و یک مکالمه دوطرفه داشته باشند، برای مکالمه در بیسیم با استفاده از یک دکمه که همواره باید نگه داشته شود صدا انتقال پیدا میکند و برای صحبت کردن شما باید آن دکمه را فشار دهید تا صدای شما از واحدهای دیگر شنیده شود.

به این دلیل که هر بار که می خواهید مکالمه کنید نیاز نیست شماره ای را شماره گیری کنید و فقط با فشار دادن یک دکمه صدای شما انتقال پیدا می کند، استفاده از دستگاه های بیسیم بسیار ساده است و از همه مهمتر، آنها به سیگنالهای تلفن همراه نیز متکی نیستند. انتقال صدا به صورت مستقیم از گوشی های دوتایی انجام می شود، بنابراین وقتی شبکه های سلولی در هنگام بروز بلایای طبیعی یا قطع برق از کار می افتند، بیسیم ها هنوز کار می کنند. آنها در درجه اول برای ارتباطات با برد کوتاه طراحی شده اند، که در آن گروه هایی از مردم در فاصله چند مایل با یکدیگر قرار دارند.

شرکت های فروش بی سیم مشاغلی را که از مکالمه های بیسیم استفاده می کنند تا کارمندان بتوانند به طور مؤثر در داخل و اطراف ساختمان های داخلی و خارجی خود گپ بزنند، مشاغل گسترده ای می دانند، عاشقان بیابان گردی به سراغ شرکت های فروش بیسیم رفته، یک دستگاه تهیه می کنند و صحبت های خود را مرتب در هنگام پیاده روی یا شکار در مسافرت هایی که پوشش تلفن همراه در آنها وجود ندارد، با آنها انجام می دهند. حتی سیستم‌های کنترل کودک از راه دور هم از قدرت بی سیم استفاده می کنند، به طوری که می دانید فرزندتان با آرامش در خواب است یا سعی در فرار دارد.
آتش نشان ها، پرستاران، ماموران امنیتی و خیلی از مشاغل دیگر و خیلی از تفریحات نیاز به دستگاه های بی سیم دارد، از این رو برخی شرکت های تولید و فروش بیسیم بزرگ را به شما معرفی می کنیم.

شرکت های معتبر و شناخته شده تولید و فروش بیسیم

شرکت تولید و فروش بیسیم موتورولا

راه حل های موتورولا مردم را از طریق فناوری به هم متصل می کند. مشتریان عمومی ایمنی و تجاری در سرتاسر جهان وقتی می خواهند تیم هایشان بسیار در ارتباط  باشند و اطلاعات لازم را در طول روزهای کاری خود و در لحظه هایی که برای آنها بسیار مهم است، به خوبی انتقال دهند، به نوآوری های Motorola Solutions روی می آورند.

شرکت فروش بیسیم موتورولا مدعی است، مشتریان ما برای داشتن تخصص، خدمات و راه حل هایی که ارائه می دهند به ما و به سالهای اختراع و تجربه نوآوری مان اعتماد دارند. ما با همکاری با مشتریان و مشاهده اینکه محصولات ما چگونه می توانند در صنایع خاص آنها را یاری کنند، می توانیم هر روز تجربه خود را ارتقا دهیم.
(برگرفته از سایت رسمی شرکت تولید و فروش بیسیم و دستگاه های رادیویی موتورولا)

 

فروش بیسیم
فروش بیسیم

 

شرکت تولید و فروش بیسیم کنوود

Kenwood طیف گسترده ای از دستگاه های مکالمه قابل حمل دستی که مخصوص استفاده در برنامه های حرفه ای طراحی شده است را ارائه می دهد.

شرکت فروش بیسیم کنوود می گوید، استفاده آسان، راحت، در فضاهای ناهموار، قابل اعتماد و دارای قابلیت های پیشرفته صوتی و داده ای، نیازهایی است که در مکالمه های دستگاه های قابل حمل دستی Kenwood اثبات شده است و در سخت ترین محیط ها کار می کنند.
کنوود برای فروش بیسیم، دستگاه های بسیار متنوعی را در اختیار شما قرار می دهد.
(برگرفته از سایت رسمی شرکت تولید و فروش بیسیم و دستگاه های رادیویی کنوود)

 

فروش بیسیم کنوود
فروش بیسیم کنوود

 

شرکت تولید و فروش بیسیم BAOFENG

بیسیم های BaoFeng به گونه ای دستگاه هایی مناسب برای علاقه مندان به رادیو آماتور دارای مجوز و کاربری تجاری(مدارس، بیمارستان ها، شهرداری ها و بسیاری موارد دیگر) طراحی شده اند. بیشتر رادیوهای BaoFeng در هر دو فرکانس VHF و UHF کار می کنند. بیسیم های BaoFeng می توانند در باند (12.5 کیلو هرتز) یا پهنای باند (25 کیلو هرتز) کار کنند. بیسیم های BaoFeng قابل انعطاف است، آنها گستره کانال به اندازه2.5KHz ، CTCSS و DCS را دارند، می توانند به صورت کامپیوتری یا برنامه ریزی دستی باشند و حداکثر مصرف 8 وات دارند.

 

آشنایی بیشتر با شرکت فروش بیسیم BaoFeng

شرکت تولید و فروش بیسیم BAOFENG در سایت خود آورده است ما نه تنها بائوفنگ را می فروشیم، بلکه زمان بهبودی بائوفنگ را برای همه در نظر گرفته ایم. هنگامی که از طریق شرکت فروش BaoFeng Tech خریداری می کنید، از رادیوها و پیشرفتهای جدید از جنبش رادیویی مقرون به صرفه بهره خواهید برد. از آزمایش رادیوهای BaoFeng و رفع اشکالات گرفته تا تهیه راهنمای کاربری، ما به همه جزئیات توجه می کنیم. ما به آنچه می فروشیم افتخار می کنیم، محصولات خود را می شناسیم و مجوزهای رادیویی داریم. ما فقط بیسیم را به بازار عرضه نمی کنیم بلکه به تولیدات خود نیز اعتقاد داریم و از آنها استفاده می کنیم! (برگرفته از سایت رسمی شرکت تولید و فروش بیسیم و دستگاه های رادیویی BAOFENG)

 

فروش بیسیم
فروش بیسیم

 

شرکت فروش بیسیم پوکسینگ

Puxing از زمان تأسیس در سال 2005، به شرکتی مبدل شده است که تحقیقات علمی، تولید، فروش و خدمات علمی را در اختیار دارد. ما در ارائه خدمات حرفه ای ODM و OEM برای مشتریان خود تخصص داریم.
شرکت فروش بیسیم Puxing نوشته است، ما به نوآوری فناوری توجه می کند و تیم تحقیق و توسعه خود را بطور مداوم گسترش می دهد. در حال حاضر تیم تحقیق و توسعه دارای مهندسین زیادی با 10 سال تجربه تحقیق و توسعه است و با بسیاری از دانشگاه های داخلی، موسسات تحقیقاتی و شرکتهای مشهور دنیا تبادل فنی و همکاری گسترده ای انجام داده است. تجهیزات پیشرفته تولید و فناوری عالی تحقیق و توسعه، پروژه های ما را با موفقیت تکمیل کرده و ظرفیت تولید ما را تا حد زیادی بهبود بخشیده است.
امروزه، Puxing یک سیستم فروش کامل شبکه و خدمات ارائه کرده است. نمایندگی های فروش بیسیم آن در بیش از 20 استان، شهر و مناطق خودمختار در سراسر کشور چین پخش شده است و برای ارتباط با بازار بین المللی با بسیاری از کشورها و مناطقی مانند اروپا، آمریکا و آسیای جنوب شرقی همکاری کرده است. Puxing همواره به مفهوم توسعه مشاغل “مردم محور، مدیریت یکپارچگی، برنده شدن با کیفیت، سود متقابل و برد-برد” پایبند بوده و در تلاش است تا آسمان خود را در تولید تجهیزات ارتباطی بی سیم حرفه ای در چین توسعه دهد.
(برگرفته از سایت رسمی شرکت تولید و فروش بیسیم و دستگاه های رادیویی Puxing)

 

فروش بیسیم
فروش بیسیم

 

نمایندگی فروش بیسیم در ایران

فروش بیسیم در سایت هانا ارتباط

خب!!! تا اینجا شرکت های تولید ساخت و فروش بیسیم های متعددی را با هم بررسی کردیم اما شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید چگونه این بی سیم ها را می توانید در ایران با کیفیتی فوق العاده، با ضمانت اصالت و با خیالی راحت تهیه فرمایید؟
مسلما در ایران ما هم همچون کشور های دیگر چه برای تفریح، چه سیستم های حفاظتی و امنیتی یا برای مشاغل گوناگون و گسترده به دستگاه های بیسیم با برد متفاوت که دارای مجوز از شرکت ارتباطات رادیویی باشد، احتیاج داریم، اما به دلایل گوناگون خرید بیسیم از شرکت های فروش دستگاه های بیسیم مطرح دنیا به راحتی برایمان مقدور نیست.
ما در سایت همراه ارتباط به فروش دستگاه های با کیفیت و اصیل بیسیم روی آورده و دسترسی به شرکت های فروش این  محصولات را برای شما هموطنان عزیز مقدور کرده ایم.
برای تهیه بیسیم از برندهای مختلف همچون موتورولا، کنوود، باوفنگ، پوکسینگ و دسترسی به لوازم جانبی این دستگاه ها با نمایندگی خرید و فروش همراه ارتباط همراه باشید.

ارسال نظر