عوامل موثر در قیمت بیسیم که بهتر است هنگام خرید به آن دقت شود

عوامل موثر در قیمت بیسیم که بهتر است هنگام خرید به آن دقت شود

مکالمه های واکی حالت مؤثر و فوری ارتباطات دو طرفه است، آنها بخصوص وقتی گروهی از افراد یا دو فرد می خواهند كه به طور مداوم در تماس باشند، مورد استفاده قرار می گیرند.
شاید جالب و قابل توجه باشد که مکالمه های بیسیم که زمانی فقط توسط مقامات نظامی استفاده می شد، اکنون به عنوان کنترل و ارتباط با کودک نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

بنابراین برای خرید بیسیم باید لیستی نکات را مورد توجه قرار دهید تا بهترین بیسیم مورد نیاز را برای خود انتخاب کنید.

چرا بیسیم ها اهمیت دارند و چه نکاتی در قیمت بیسیم موثر است؟

در دنیایی که به نظر می رسد هرکسی برای ارتباط فوری یک گوشی هوشمند را حمل می کند، می توان به راحتی فراموش کرد که سایر اشکال ارتباطات مثل بیسیم ها هنوز وجود دارند و حتی شکوفا می شوند، صحبت از بیسیم ها، رادیو های کوچک و گیرنده های دو طرفه، هنوز هم در دنیای امروز، به ویژه در شرایط خاص تجاری، جایگاه مهمی دارند.
شرکت های ساختمانی نمونه خوبی از نوع مشاغلی هستند که به مکالمه واکی احتیاج دارند. مکانهای ساختمانی می توانند یک منطقه بسیار بزرگ را تحت پوشش قرار دهند و نگه داشتن تماس با شخصی که در مسافت کمی کار می کند، یا اینکه در هنگام ساخت سطح ساختمان فعال هستید، برقراری ارتباط با بیسیم ها بسیار ساده و امکان پذیر است.

قیمت بیسیم

به عنوان یک قاعده کلی، قیمت بیسیم بالا که می رود مکالمات بهتری را پوشش می دهد، اما همیشه به همین راحتی نیست. موتورولا DP4400 کامل با تمام زنگ ها و آلارم ها، قیمتی حدود 50 پوند دارد، اما اگر تمام آنچه شما نیاز دارید، یک بیسیم قابل اطمینان و باکیفیت و با برد حداقل 500 متر است، پس Hytera TC-320 این امکان را به شما می دهد و کمتر از 50 پوند برای قیمت بیسیم هزینه می کنید. بعضی اوقات، مکالمات با قیمت بیسیم ارزان، حداقل از نظر ارزش، می توانند از پسر عموهای گران قیمت خود فراتر روند.

دو نوع اصلی سیگنال یا فرکانس مورد استفاده در مکالمه های واکی وجود دارد:

UHF و VHF. اکثر مردم UHF را بهترین می دانند، به خصوص که سیگنال می تواند از اجسام جامد عبور کند و یک مزیت بارز در یک سایت بزرگ ساخت و ساز است. برای مثال، اگرچه سیگنال VHF معمولاً از نظر کیفیتی برتر است، اما برای پوشش مسافت طولانی نیاز به یک دید واضح دارد. یک سیگنال VHF معمولاً در مکالمه های سطح Walkie در سطح ورودی مشاهده می شود، در حالی که دستگاه های رده بالا معمولاً سیگنال UHF دارند.
نکته مهم دیگر هنگام خرید رادیوهای دو طرفه، ماندگاری باتری است. اگر به عنوان مثال روز کار شما هشت ساعت طول بکشد، اما عمر باتری شما تنها دو ساعت است، به چندین پشتیبان نیاز خواهید داشت تا در طول روز عملکرد خود را حفظ کنید و به ناچار در یک لحظه با باتری تمام شده گرفتار خواهید شد، قیمت بیسیم به مدل، نوع و عملکرد باتری نبز بستگی دارد.
بهترین ارزش در مکالمه های واکی همیشه موثر از قیمت بیسیم بالا در مدل ها نیست، به عنوان مثال، Cobra MT975، ارزش کل و هزینه ای در حدود 60 پوند را ارائه می دهد، Midland G7 با قیمت کمتر از 80 پوند، ارزش استثنایی را برای استفاده در برد طولانی ارائه می دهد، این مدل 8 کانال دارد و 38 کد حفظ حریم خصوصی در هر کانال موجود است و گزینه ای برای پوشش دامنه تا 12 کیلومتر را دارا خواهد بود؛ همچنین می توانید در بازار استفاده شده از رادیو دو طرفه، جایی که قیمت بیسیم ها بسیار مقرون به صرفه تر هستند، دستگاهی که ارزش بسیار خوبی دارد پیدا کنید، اما کیفیت و ارزش هنوز هم می تواند بالا باشد.
قیمت بیسیم و ارزش همیشه هنگام خرید مورد توجه است، در همراه ارتباط قیمت بیسیم مناسب با کیفیت عالی پیدا خواهید کرد، این سایت تلاش می کند هر قیمت بیسیم را که رقبای خود ارائه می دهند بدون کاهش کیفیت، کاهش دهد.

 

ویژگی های خرید با قیمت بیسیم مناسب

تاثیر دامنه ای جالب بر قیمت بیسیم
اگر از اهداف تجاری استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که دامنه گفتگوی بیسیم که قصد خرید آن را دارید، بین 20 تا 50 مایل باشد، با این حال، اگر شما برای اهداف تفریحی از بیسیم استفاده می کنید بیش از 2 مایل نیاز نیست و به اندازه کافی خوب است.
دامنه گفتگوی ویکی برای تأمین ارتباطات بدون دردسر بین دو محدوده بسیار مهم است، سایت همراه ارتباط، رادیوهای دو طرفه را با گزینه های دوربرد فراهم می کند.

 • UHF یا VHF؟
  UHF – فرکانس فوق العاده بالا
 • بیشتر صحبت های بیسیم از مارک های پیشرو مانند Kenwood Walkie Talkie ، Vertex Walkie Talkie روی UHF کار می کنند، امواج رادیویی UHF بین 400-512MHz کار می کنند.
  مکالمه های بیسیم روی UHF برای استفاده در مسافت های کوتاه و یا محل سرپوشیده بهترین راه حل است.
 • VHF – فرکانس بسیار بالا
 • مکالمه های VHF در پیک بین 136-174MHz است، فروشندگان تاکی ویکی به شما اطلاعات بیشتری می دهند تا از کدام یک از دستگاه بیسیم در VHF استفاده کنید.
  مکالمه های واکی که از VHF استفاده می کنند برای اهداف عملیاتی از راه دور ترجیح داده می شوند.
  این بدان معنی است که اگر قصد مسافرت رفتن را دارید یا با دوستان و خانواده خود اردو می روید یا اهداف تجاری تند تری را تجربه می کنید بیسیم VHF برای شما مناسب تر است.
  با این حال، هر دو UKF و VHF بیسیم به طور گسترده ای برای اهداف تجاری و غیر تجاری استفاده می شوند، جدای از این دو نوع، FRS و GMRS (سرویس رادیوی عمومی موبایل) وجود دارد و قیمت بیسیم در انواع مختلف فرکانس های گفته شده ام گسرگی خاصی دارد.

 

عمر باتری در قیمت بیسیم موثر است
همه مکالمه های واکی دارای یک باتری قابل شارژ داخلی یا یک باتری استاندارد در آنها هستند، باتری ها می توانند بازه زمانی که بین 2-24 ساعت باشد، شارژ باشند. این بستگی به نوع دستگاه مورد استفاده شما دارد.
در حالیکه باتری قابل شارژ برای عملکردهای شدید مناسب است، گفتگوی بیسیم استاندارد باکی بیشتر برای اهداف تفریحی استفاده می شود.

قیمت باتری بیسیم

 

باتری های UCA در مقایسه با باتری های AAA برای گفتگو بهتر هستند، دلیل این امر این است که باتری های UCA از عملکرد بالایی نسبت به باتری های AAA برخوردار هستند.
با این حال، مکالمه های بیسیم که با باتری AAA کار می کنند سبک تر از مکالمه های واکی UCA هستند و قیمت بیسیم هم همچون قیمت تلفن های همراه به نوع باتری نیز بستگی دارد.

 

کیفیت بدنه گوشی
در حالی که تقریباً تمام بیسم های مکالمه برای پیاده روی و برد کوتاه از پلاستیک ساخته شده اند، اما کیفیت و توانایی پلاستیک مورد استفاده در ساخت بیسیم برقی متفاوت است.
رادیوهای دو طرفه بیشتر دارای بدنه پلاستیکی براق هستند، دلیل این امر تهیه یک حفاظ ضد چربی در دست شماست.
برندهایی مانند موتورولا، از بدنه پلاستیک فشرده قوی برای ساخت محکم تر استفاده می کنند، این دستگاه های بیسیم عموما ضد آب و ضد گرد و غبار هستند، طبیعتا یکی از عوامل تاثیر گذار دیگر در قیمت بیسیم جنس بدنه آن خواهد بود.

کانال های پر مخاطب
دستگاه های بیسیم که برای فعالیت های تفریحی خریداری می شوند، فقط تعداد محدودی کانال دارند، با این حال، دستگاه های پیشرفته کانال های بی شماری را ارائه می دهند؛ بنابراین، اگر نیاز دارید با تعداد زیادی از افراد ارتباط برقرار کنید، پس از یک پخش کننده بیسیم با کانال های بیشتر استفاده و قیمت بیسیم بالاتری را نیز پرداخت می کنید.

Wattage
وات برای دستگاههای پر استفاده و پرتوهای متغیر از نیم تا 5 وات متفاوت است، Wattage به طور مستقیم متناسب با دامنه بیسیم است، این بدان معناست که هرچه وات بالاتر باشد دامنه بالاتر خواهد بود.

کدهای حریم خصوصی
اگر می خواهید تماس های شما رمزگذاری شود، پس از مکالمه های Walkie که اجازه تنظیم رمزهای حریم خصوصی را می دهند، انتخاب کنید، رمز گذاری ها هم بر قیمت بیسیم موثر خواهند بود.

نمایشگر و نور پس زمینه
اگر در کار یا فعالیت شما نیاز است که شبانه فعالیت کنید، پس از انتخاب بیسیم با صفحه نمایش دارای نور پس زمینه برای دید بهتر در محیط تاریک استفاده کنید.

قیمت بیسیم نمایشگر

انواع بیسیم با نمایشگر نور پس زمینه و بدون نمایشگر

⦁ قیمت بیسیم بیشتری پرداخت کرده و GPS را فعال کنید
برای پیاده روی یا گشت و گذار در مکان جدید، GPS بسیار مهم است، walkie talkie ICOM دستگاههای فعال شده GPS را برای یافتن و پیدا کردن موقعیتهای جغرافیایی ارائه می دهند.

⦁ دستگاه با حذف سر و صدای بالا
در محیط های پر سر و صدا کار می کنید؟ مشکلی نیست، برخی از دستگاه های بیسیم ویژگی های لغو سر و صدا را برای کیفیت بهتر صدا، حتی در پس زمینه پر سر و صدا ارائه می دهند.
بعد از به دست آوردن اطلاعات از قیمت بیسیم و انواع مختلف آن، حالا باید چه کرد؟
قبل از رفتن به گوگل برای خرید بیسیم، بهتر است به این راهنمای خرید دستگاه بیسیم نگاهی بیندازید، اگر به دنبال نمایندگی فروش دستگاه حرفه ای موتورولا هستید، با ما تماس بگیرید. ما حتی برای مشتریان خود خدمات ویژه ای ارائه می دهیم.
پس قیمت بیسیم مناسب را همراه با کیفیت عالی با ما تجربه خواهید کرد.

قیمت بیسیم
قیمت بیسیم
ارسال نظر